Vacatures in de kijker

Werken bij Deprest : vacatures in de kijker

Mensen zijn belangrijk. Wij vinden het belangrijk dat medewerkers onze passie om een kwalitatief hoogstaand product af te leveren met ons delen. Anderzijds vinden wij het evengoed belangrijk dat iedereen zich bij ons goed in zijn vel voelt.

Deprest is de laatste jaren uitgegroeid naar een hoogtechnologisch atelier met een zeer goede reputatie (en daarbij horend veel werk). Heb jij zin om deel uit te maken van ons team en verder met ons door te groeien?

Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar een meewerkend brigadier lasafdeling en een ervaren lasser Tig/halfautomaat voor vaste indiensttreding.

Je kan onze vacatures hier bekijken

Opleiding wordt waar nodig voorzien.

Interesse? Graag uw cv naar bjorn.maes@deprest.be

 

21 mei 2019